Hotel Capitole, Bosoleija, Francija
Viesnīca – Bosoleija, Francija

Hotel Capitole

Set 1 km from Larvotto Beach and 300 metres from Monte-Carlo Casino, this 3-star hotel is ideally located in Beausoleil.

8,2Ļoti labi · 544 atsauksmesBosoleija, Francija100 m no centra (Bosoleija)
  • Līdz 3 viesiem
  • Autostāvvieta
  • Bezmaksas WiFi
  • Labas brokastis
01 / 08
Hotel Capitole, Bosoleija, Francija – fotoattēls 3

Laipni lūdzam

Hotel Capitole

Set 1 km from Larvotto Beach and 300 metres from Monte-Carlo Casino, this 3-star hotel is ideally located in Beausoleil. Its rooms have a balcony overlooking Monaco and a garden.

All of the soundproofed rooms at the Hotel Capitole are air conditioned and equipped with flat-screen TV, a minibar and a private bathroom. Free Wi-Fi access is available throughout.

In the morning, breakfast is served in the elegant dining room with large windows. The Hotel Capitole’s reception is open 24 hours.

Three public parking sites are located nearby. Nice Airport is a 40-minute drive from the property, while Monaco Train Station is just 1 km away.

  • Iecienīta atrašanās vieta – neseni viesi to ir augsti novērtējuši (9,0)
  • Brokastis: Bufetes tipa brokastis, Virtuve: Kontinentālās brokastis · viesu vērtējums – 7,9/10
Reģistrēšanās
No 15:00 līdz 00:00
Izrakstīšanās
No 06:00 līdz 11:00

Izmitināšana

Numuri un luksa numuri

Hotel Capitole piedāvā izvēlei 7 numuru veidus.

"Superior" klases divvietīgs numurs (1 gulta) ar balkonu – Hotel Capitole

"Superior" klases divvietīgs numurs (1 gulta) ar balkonu

  • 1 divguļamā gulta un 1 dīvāngulta
  • Līdz 3 viesiem
  • 18 m²
  • Privāta vannas istaba

This double room has 1 or 2 balconies (according to availability) and offers views of Monaco and soundproofing. An extra-bed can be accommodated for an additional charge.

  • Bezmaksas tualetes piederumi
  • Seifs
  • Tualete
  • Dīvāns
  • Vanna vai duša
  • Dvieļi
  • + vēl 16
Divvietīgs numurs (1 gulta) – pieejams cilvēkiem ar kustību traucējumiem – Hotel Capitole

Divvietīgs numurs (1 gulta) – pieejams cilvēkiem ar kustību traucējumiem

  • 1 divguļamā gulta
  • Līdz 2 viesiem
  • 16 m²
  • Privāta vannas istaba

Offering free toiletries, this double room includes a private bathroom with a hairdryer. The double room offers air conditioning, soundproof walls, a minibar, executive lounge access and a flat-screen TV. The unit has 1 bed.

  • Bezmaksas tualetes piederumi
  • Seifs
  • Tualete
  • Dvieļi
  • Gultas veļa
  • Rakstāmgalds
  • + vēl 15
Rādīt visus 7 numuru veidus
Divvietīgs ekonomiskās klases numurs (1 gulta) – Hotel Capitole

Divvietīgs ekonomiskās klases numurs (1 gulta)

  • 1 divguļamā gulta
  • Līdz 1 viesim
  • 16 m²
  • Privāta vannas istaba

Providing free toiletries, this double room includes a private bathroom with a shower and a hairdryer. The air-conditioned double room provides a flat-screen TV, soundproof walls, a minibar, executive lounge access as well as garden views. The unit offers 1 bed.

  • Bezmaksas tualetes piederumi
  • Duša
  • Seifs
  • Tualete
  • Dvieļi
  • Gultas veļa
  • + vēl 14

Ērtības

Viss, kas jums nepieciešams

Pārdomātas ērtības komfortablai un bezrūpīgai atpūtai.

  • Autostāvvieta
  • Bezmaksas WiFi
  • Ģimenes numuri
  • Nesmēķētāju numuri
  • Transports no lidostas un uz to
  • Ērtības viesiem ar invaliditāti
  • Labas brokastis

Visas ērtības

Vannas istaba

  • Tualetes papīrs
  • Dvieļi
  • Privāta vannas istaba
  • Tualete
  • Bezmaksas tualetes piederumi
  • Fēns

Guļamistaba

  • Gultas veļa
  • Modinātājs
  • Ģērbtuve

Viesistabas zona

  • Rakstāmgalds

Elektronika un tehnoloģijas

  • Plakanā ekrāna televizors
  • Tālrunis
  • Televizors

Ēdieni un dzērieni

  • Mini bārs

Internets

Bezvadu internets ir pieejams visā naktsmītnē un ir bez maksas.

Autostāvvieta

Publiskā autostāvvieta ir pieejama naktsmītnes tuvumā (rezervējums ir nepieciešams) un tā maksā € 18 dienā.

  • Autostāvvieta zem jumta

Pakalpojumi

  • Konsjerža pakalpojumi
  • Piekļuve “executive” klases atpūtas telpai
  • Modināšanas pakalpojums
  • Ātrā reģistrēšanās / izrakstīšanās
  • Transports no lidostas un uz to(Par papildmaksu)
  • Modināšanas pakalpojums / modinātājpulkstenis
  • Diennakts reģistratūra

Reģistratūras pakalpojumi

  • Tiek izsniegti rēķini

Drošība

  • Seifs

Vispārīgi

  • Gaisa kondicionētājs
  • Smēķēt aizliegts visā naktsmītnē
  • Skaņas izolācija
  • Numuri ar skaņas izolāciju
  • Lifts
  • Apkure
  • Ģimenes numuri
  • Gludināšanas iespējas
  • Ērtības viesiem ar invaliditāti
  • Nesmēķētāju numuri

Piekļuve ar ratiņkrēslu

  • Dažām telpām var piekļūt ar ratiņkrēslu

Jūsu atpūta gaida

Jūtieties kā mājās

Atpūtieties komfortā un atklājiet, ar ko valdzina Bosoleija.

Pārbaudīt pieejamību

Atrašanās vieta

Kā mūs atrast

Pāriem īpaši patīk šī atrašanās vieta – pāri novērtēja tās piemērotību divu cilvēku ceļojumam ar 8,9.

Adrese

19, Boulevard Général Leclerc, 06240 Beausoleil, Francija

Attālums

Bosoleija – 0,1 km attālumā

Reģistrēšanās no 15:00 līdz 00:00

Izrakstīšanās no 06:00 līdz 11:00

Kas atrodas tuvumā

Kas atrodas tuvumā

  • Église Saint-charles230 m
  • Église Sainte-dévote970 m
  • Princess Grace Rose Garden1,4 km
  • Théâtre Du Fort-antoine1,8 km
  • Église Saint-martin1,9 km
  • Prince's Palace of Monaco2,1 km
  • Oceanographic Museum of Monaco2,1 km
  • Chapelle De La Miséricorde2,3 km
  • Palais De Justice2,3 km
  • Chapelle De La Visitation2,3 km

Restorāni un kafejnīcas

  • RestorānsBeausejour50 m
  • RestorānsLe Corner by 3 Tapas50 m
  • RestorānsThai Garden90 m

Iecienītākie apskates objekti

  • Villa E-10274,2 km
  • Jean-Cocteau Museum8 km
  • bāka Cap Ferrat16 km
  • Garibaldi laukums18 km
  • Nicas kalna pils19 km

Pludmales apkaimē

  • Pludmale Larvotto780 m
  • Pludmale Pont de Fer1,4 km
  • Pludmale Solarium1,8 km
  • Pludmale Fisherman Cove1,8 km
  • Pludmale Marquet3,1 km

Sabiedriskais transports

  • VilciensMonaco - Monte Carlo1,1 km
  • VilciensMonaco - Monte Carlo1,1 km

Tuvākās lidostas

  • Monako helikopteru lidosta2,7 km
  • Nice Côte d'Azur lidosta26 km

Norādīti īsākie aptuvenie attālumi kājām vai ar automašīnu. Faktiskie attālumi var atšķirties.

Noderīgi zināt

Naktsmītnes noteikumi

Noteikumi un praktiska informācija jūsu uzturēšanās laikam naktsmītnē Hotel Capitole.

Reģistrēšanās

No plkst. 15:00 līdz 00:00

Izrakstīšanās

No plkst. 06:00 līdz 11:00

Bērni un gultas

Noteikumi par bērniem

Jebkura vecuma bērni var šeit uzturēties.

Šajā naktsmītnē bērniem, kas ir sasnieguši 18 gadu vecumu, tiek piemērotas pieaugušo cenas.

Noteikumi par bērnu gultiņām un papildgultām

0–2 gadi

Bērnu gultiņa pēc pieprasījuma: Bezmaksas

Vairāk nekā 3 gadi

Papildgulta pēc pieprasījuma: € 35 no personas par nakti

Maksa par bērnu gultiņām un papildgultām netiks automātiski ierēķināta kopējā cenā. Tā ir jāapmaksā atsevišķi jūsu uzturēšanās laikā.

Visas bērnu gultiņas un papildgultas ir atkarīgas no pieejamības.

Nav vecuma ierobežojumu

Reģistrācijai nav vecuma ierobežojumu

Mājdzīvnieki

Mājdzīvnieki nav atļauti.

Pieņemtie maksājumu veidi
  • American Express
  • Visa
  • Mastercard
  • Maestro
  • Skaidra nauda netiek pieņemta
Valodas, kurās runā personāls

angļu, spāņu, franču un itāļu

BUJ

Biežāk uzdotie jautājumi

Viss, ko vēlaties zināt par uzturēšanos naktsmītnē Hotel Capitole.

Kādas brokastis piedāvā Hotel Capitole?+

Hotel Capitole piedāvā šādas brokastis: bufetes tipa brokastis un Virtuve: Kontinentālās brokastis. Viesi brokastis novērtē ar 7,9/10.

Kādus numurus piedāvā Hotel Capitole?+

Hotel Capitole piedāvā šādus numuru veidus: Double Room with Balcony - Street Side; Divvietīgs “superior” klases numurs (2 gultas) ar balkonu; Standarta divvietīgs numurs (1 gulta) ar skatu uz dārzu; "Superior" klases divvietīgs numurs (1 gulta) ar balkonu; Klasisks divvietīgs numurs (1 gulta) ar skatu uz dārzu; Divvietīgs numurs (1 gulta) – pieejams cilvēkiem ar kustību traucējumiem un vēl 1.

Cik viesus var izmitināt Hotel Capitole?+

Lielākais numurs, ko piedāvā Hotel Capitole, paredzēts līdz 3 viesiem.

Kādi ir reģistrēšanās un izrakstīšanās laiki naktsmītnē Hotel Capitole?+

Reģistrēšanās: No 15:00 līdz 00:00. Izrakstīšanās: No 06:00 līdz 11:00.

Vai naktsmītnē Hotel Capitole ir autostāvvieta?+

Publiskā autostāvvieta ir pieejama naktsmītnes tuvumā (rezervējums ir nepieciešams) un tā maksā € 18 dienā.

Vai naktsmītnē Hotel Capitole ir Wi-Fi?+

Bezvadu internets ir pieejams visā naktsmītnē un ir bez maksas.

Vai naktsmītnē Hotel Capitole drīkst uzturēties ar mājdzīvniekiem?+

Mājdzīvnieki nav atļauti.

Cik maksā uzturēšanās naktsmītnē Hotel Capitole?+

Cenas naktsmītnē Hotel Capitole ir atkarīgas no jūsu ceļojuma datumiem un izvēlētā numura. Aktuālās cenas skatiet piedāvājumā augstāk.

Vai naktsmītnē Hotel Capitole ir restorāns?+

Naktsmītnē Hotel Capitole restorāns nav norādīts. Kafejnīcas un restorāni var būt pieejami tuvumā (Bosoleija).

Kādas ērtības piedāvā Hotel Capitole?+

Hotel Capitole piedāvā: autostāvvieta un autostāvvieta zem jumta.

Cik tālu Hotel Capitole atrodas no pilsētas Bosoleija centra?+

Bosoleija atrodas 0,1 km attālumā no naktsmītnes Hotel Capitole.

Kādās valodās runā naktsmītnē Hotel Capitole?+

Naktsmītnes Hotel Capitole personāls runā šādās valodās: angļu, spāņu, franču un itāļu.

Viesu jautājumi

Ceļotāju jautājumi

Īsti viesu jautājumi, uz kuriem atbild Hotel Capitole.

Jautājums: We are traveling by bicycle, do you have a place to secure two carbon bicycles?

Atbilde: Dear guest, yes we would gladly welcome you with your bicycles, the Hôtel CAPITOLE have a secure place to store two carbon bicycles. Best regards, La Réception - Nicole

Atbildēts 2024. gada 27. aprīlis

Jautājums: Hi, Do the rooms have an iron? Thanks

Atbilde: Hello, No, but there is a dedicated place with an iron and ironing board available anytime on the ground floor.

Atbildēts 2022. gada 25. jūnijs

Jautājums: Hi is the parking on site ? Is it included in the price? Thanks

Atbilde: Hello ! Yes, the parking is located just before the hotel on a one way street. Price is 15.00€ per day. Best regards

Atbildēts 2022. gada 17. septembris

Jautājums: Hallo. Haben Sie parking für Kombi 2.40 höh und ungefähr 4 m lang?

Atbilde: BONJOUR Vous pouvez si vous le souhaitez mais c'est selon disponibilité. Bien cordialement Habib/Réception

Atbildēts 2022. gada 21. oktobris

Jautājums: can i take my dog?( amstaff 8 months old)

Atbilde: Sorry but Animals are not allowed in our Hotel. Best regards.

Atbildēts 2022. gada 23. augusts

Jautājums: Bonjour, Est il possible de réserver le parking à l'avance, en même temps que la chambre ?

Atbilde: Bonjour ! oui selon disponibilité Habib/Réception

Atbildēts 2022. gada 21. oktobris

Rādīt visus 14 jautājumus

Jautājums: Yes wifi ? Can stay late on last day !?

Atbilde: Wi-Fi Free. Maximum Check-Out at 11:30 am.

Atbildēts 2024. gada 9. jūlijs

Jautājums: Please can you advise the procedure with parking?

Atbilde: We have the availability of 3 private car place inside the public “Belle Epoque” Parking (10 meters before the entrance of our Hotel, you need a card that can be found at the reception to enter), at the rate of 15,00 €, per day.

Atbildēts 2022. gada 22. maijs

Jautājums: Hi, are you allowed to smoke on the balcony?

Atbilde: Hello, yes you can. Regards, Giulia

Atbildēts 2021. gada 5. novembris

Jautājums: Can you please confirm if the parking is secure and if we could get in with a vehicle of 2.1 meter height. Many thanks Michelle

Atbilde: Dear Madam, Thanks for your question. I am affraid it will not be possible. The height is limited to 1.90m. With best wishes, Oleg//Reception

Atbildēts 2024. gada 4. augusts

Jautājums: Do you have airport shuttle service?

Atbilde: We have an airport service shuttle at the cost of 120,00 € per trip (1 or 2 people) or 160,00 € (3 or 4 people). If you are interested, we need the plane's information. Best regards. The Reception Paolo

Atbildēts 2024. gada 21. aprīlis

Jautājums: Hi whats the check in and check out times

Atbilde: Good morning Check-in: 15:00 pm; Check-out: 11:00 am; Reception time: 24:00 h. Best regards. The Reception Paolo

Atbildēts 2026. gada 30. augusts

Jautājums: Hi we are a cycling group would we be able to keep the cycles in the room?

Atbilde: We are sorry but we do not accept bicycles in the rooms. If you want, but see the number and size, we have a luggage storage where the bikes fit in. Best regards.

Atbildēts 2021. gada 10. augusts

Jautājums: Hi we have a reservation with you just wondering about parking? Do we need to book? Also how do we go about booking breakfast?

Atbilde: We suggest you a “Breakfast Buffet” at the price of 10,00 €, per person and if needed a private car place inside the public “Belle Epoque” Parking (10 meters before the entrance of our Hotel, at the rate of 15,00 €, per day.

Atbildēts 2022. gada 23. augusts

Viesu atsauksmes

Ko saka mūsu viesi

8,2

Pamatojoties uz 544 viesu atsauksmēm

Personāls
8,9 no 10
Iespējas
8,1 no 10
Tīrība
8,6 no 10
Komforts
8,7 no 10
Atbilstība cenai
8,3 no 10
Atrašanās vieta
9,0 no 10
Bezmaksas bezvadu internets
9,3 no 10

“Excellent value for money, great assistance in reception.”

D
DenisLietuva
Pāris · 2026. g. oktobris

“Exceptional value for money - The hotel is central to getting to all the cities in the French Riviera . This was the highlight for my wife and I. In addition the management and staff gave gifts to help us celebrate my wife 60th birthday. This we thought was very nice and wonderful. We would stay there again and recommend it to all we know. The staff ensured our room was always kept clean and neat.”

V
VernonApvienotā Karaliste
Individuāls ceļotājs · 2026. g. septembris

“A lovely and comfortable stay in a great location—we only wish we could have stayed longer!”

N
NataliaBulgārija
Ģimene · 2026. g. augusts

“Very good hotel just across the "border" between Monaco and France but basically in the city centre”

G
GiorgioFrancija
Pāris · 2026. g. jūnijs

“Winter break in Monte Carlo!”

D
DanielaHorvātija
Individuāls ceļotājs · 2026. g. februāris

“Amazing area to stay in Monaco”

N
NicoleItālija
Individuāls ceļotājs · 2026. g. janvāris

“A good budget option but a day trip to Monaco is enough, It was 3 star and we got 3 star”

Y
YeeŠveice
Ģimene · 2026. g. jūlijs

“Cheap, but good stay for a night or two! Can’t complain, and the staff were lovely.”

Z
ZowieApvienotā Karaliste
Pāris · 2026. g. jūnijs

Jūsu ceļojums sākas šeit

Sāciet savu atpūtu

Iepazīstiet, ar ko valdzina Hotel Capitole. Nodrošiniet sev labāko cenu un izbaudiet neaizmirstamu atpūtu.

Rezervēt tagad

Labākās cenas garantija